KONST / Litografier / Färglitografi 13431079
nr 1343 1079
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 278/290. Bladets mått: 44x54, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:49:32
700 kr
800 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö